השכרת רכב בארץ

בעבר, השכרת רכב היתה מזוהה תמיד עם נסיעה לחו"ל – רק שם הרשה לעצמו הישראלי המתייר ליהנות משירות בסיסי זה. השכרת רכב בארץ היעד נעשתה תמיד עם ההגעה לשם, בדרך כלל בשדה התעופה. במקביל לכך, השכרת רכב בארץ נתפסה כשירות שמיועד אך ורק לתיירים אמידים או לאנשי עסקים עם חשבון הוצאות פתוח, שיכולים להרשות לעצמם השכרת רכב בארץ אליה הם מגיעים לצורך עסקיהם.

עם העליית ברמת החיים, התפתחות התיירות והתפתחות העסקים הרב-לאומיים התפתח גם הענף של השכרת רכב בארץ ומחוצה לה. השכרת רכב בארץ לתיירים ולאנשי עסקים נשארה עמוד השדרה של חברות השכרת רכב בארץ (בעיקר הגדולות שבהן), ובמקביל, השכרת רכב בארץ היעד לתיירים ישראלים ולאנשי עסקים ישראלים בחו"ל הפכה לדבר שבשיגרה. יתרה מזאת, הצרכן הישראלי למד לדעת כי עדיף לבצע השכרת רכב בארץ זרה דרך סוכנויות השכרת רכב בארץ דווקא, וכך ליהנות מכמה יתרונות חשובים: שירות מקומי נגיש ופשוט בשפה העברית, תשלום במטבע מקומי, הבטחה מראש של סוג הרכב ומשך השכירות, ובעיקר – מניעת הפתעות לא נעימות בעת השכרת רכב בארץ היעד עם ההגעה אליה. השכרת רכב בארץ לצורך שימוש בחו"ל הפכה מקובלת ופשוטה ממש כמו השכרת רכב בארץ לשימוש מקומי.

השכרת רכב בארץ ובחו"ל

כמו בכל העולם, השכרת רכב בארץ נעשית בעיקר דרך הסניפים של הסוכנויות הגדולות הפזורים בנמלי הים והאויר, במלונות הגדולים ובאתרי התיירות. כמו בכל העולם, רוב הלקוחות של השכרת רכב בארץ הם תיירים ואנשי עסקים. אולם, מסתבר שיותר ויותר אנשים זיהו את הפוטנציאל העסקי של השכרת רכב בארץ ואת ההגיון העסקי של השכרת רכב בארץ במקום להתעסק בכל הנושאים המטרידים של מימון, רכישה, מכירה, טיפול והחזקה, ביטוח, ביטחון ועוד ועוד – כל מגוון הנושאים שקשורים ברכב ודורשים טיפול יום יומי מתיש ויקר. כך מופיעים יותר ויותר לקוחות שדורשים השכרת רכב בארץ לצרכים שונים– שירות לקוחות, הובלה עצמית, טיולים משפחתיים ואפילו שכירת רכב לצורך הופעה מרשימה. ללקוחות אלו חשובים במיוחד הקשר האישי והמהיר עם חברת ההשכרה, ההיענות המהירה לבקשות מיוחדות, והסבלנות העסקית שאופיינית לחברה המבקשת לשמר את לקוחותיה. לקוחות אלו לא יפנו לחברות הגדולות שמציעות השכרת רכב בארץ בדרך "מתועשת" וקרה, אלא יעדיפו חברה משפחתית קטנה שמסוגלת למלא במהירות וביעילות את כל בקשותיהם.

חברה כזאת בדיוק היא חברת אוואנטי – חברה שמציעה השכרת רכב בארץ בתנאים ללא תחרות. בחברת אוואנטי זוכים הלקוחות הנאמנים ליחס חם ואישי, להתייחסות אמיתית לבעיותיהם ולמאמצים אמיתיים לספק את כל משאלותיהם. השכרת רכב בארץ נראית אחרת לגמרי כאשר החברה המשכירה היא אוואנטי!

דילוג לתוכן