השכרת רכב לחודש

אחד מהשירותים הנפוצים ביותר כיום, בכל מה שנוגע לתחום הרכב, הוא השירות של השכרת רכב לחודש. למעשה, ההשכרה לחודש נחשבת לתקופה הקלאסית. נכון שיש אנשים רבים שזקוקים לשירות של השכרה ליום או שבוע, ויש שזקוקים לטווח ארוך במיוחד – אבל נראה כי השירות של השכרת רכב לחודש נחשב לקלאסי ביותר, וזהו הטווח הנפוץ ביותר שבו תקופת השכירות אף נחשבת משתלמת למדי. יש לא מעט מחירים נוחים שתוכלו למצוא, וכמובן שפע של דגמים שיוכלו לספק לכם חווית נהיגה מעולה.

נהיגה מעולה לתקופה מוגבלת

בעצם, ההיגיון שעומד מאחורי השירות של השכרת רכב לחודש הוא פשוט מאד. לא תמיד אתם זקוקים לרכב צמוד, ולא פעם יש תקופה בחיים שבה אתם כן זקוקים לרכב צמוד. אפשר שמדובר על תקופה של מעבר דירה, מעבר בין עבודות, שינויים בתא המשפחתי, או אפילו טיול ארוך שאתם מתכוונים לערוך. במקרים הללו, ברור שלא משתלם לקנות רכב – התקופה היא הרי מוגבלת, ואם תקנו רכב תצטרכו לשלם מידי חודש אלפי שקלים בפריסת התשלומים. במקום זה, פונים לשירות הנוח של השכרת רכב לחודש. בשירות זה, תוכלו ליהנות ממחירים נוחים למדי, אשר מקבילים באופן סביר מאד למחיר שהייתם משלמים לחודש אחד אם הייתם רוכשים רכב – אלא שכאן כאמור, מדובר על סכום חד פעמי, ולא תשלום מתמשך. 

שימו לב שתחת השירות של השכרת רכב אפשר לקבל גם שורה ארוכה מאד של שירותים נוחים מאד כולל הנחות על תדלוק, טיפולי מוסך, ועוד.

אוואנטי מספקים חבילה מעולה

במידה ואתם מעוניינים בשירות של השכרת רכב לחודש, פנו לסוכנות הרכב אוואנטי. בחברת אוואנטי לא רק מציעים לכם השכרת רכב לחודש – לא מתחייבים לספק לכם את הדגמים האיכותיים ביותר שיש, בשילוב עם יחס אישי ומקצועי כאחד לכל אחד מהלקוחות שלנו – וכל מה שאתם צריכים לעשות זה רק ליצור קשר, והרכב כבר יוצא בדרך אליכם!

דילוג לתוכן