השכרת רכב לשבוע

חברת אוואנטי מציע לכם ממגוון רחב של רכבים להשכרה, אחריות, אמינות ומחירים משתלמים.
בואו והצטרפו לקהל לקוחותינו המרוצים להזמנת רכב בקלי קלות, מלאו פרטים בצד שמאל והרכב בדרך אליכם.

שירות של השכרת רכב לשבוע

מבין מגוון האפשרויות של השכרת הרכב לטווח קצר, אין ספק שהאפשרות של השכרת רכב לשבוע קורצת ללא מעט נהגים. יש לזכור שעצם העובדה שיש לכם רישיון נהיגה, לא אומרת שאתם חייבים להחזיק רכב פרטי צמוד, אם אין לכם בו צורך לעתים קרובות. אחרי הכל – רכב זו הוצאה לא קטנה, ואם רוכשים אותו, אפשר שתשתלמו עליו לאורך זמן. במקום זה, אפשר להשתמש בשירות המעולה של השכרת רכב לשבוע, אשר יאפשר לכם גמישות רבה, ותשלום הוגן בתקופות שבהן תזדקקו לרכב צמוד.

על מה השירות מבוסס?

ברוב המקרים, השירות של השכרת רכב לשבוע ניתן לכם לתקופה שנעה בין הטווח של 7 ימים, אך הדבר לא חייב להיות מדויק – ולרוב תחת שם כולל זה יש גם הצעות לשכירת הרכב לחמישה או לתשעה ימים, בטווח הסביר הנ"ל (פחות מכך מדובר על השכרה לפי יום, ומעבר לכך – השכרה לפי חודש). לרוב, טווחי המחירים עבור שירות זה הם נוחים מאד, ומדובר על כמה מאות שקלים לתקופת השכירות.

יש לציין בנוסף כי קהל היעד אשר זקוק לשירות של השכרת רכב הוא מגוון יחסית. סטודנטים אשר ביומיום לא זקוקים לרכב צמוד, אולי ירצו להיעזר ברכב בתקופת הקיץ שבה הם נוסעים למקומות שונים. אנשים מבוגרים אשר לא מרחיקים לכת, אולי יזדקקו מעת לעת לשכירת רכב כשהם נוסעים לבקר קרובים ברחבי הארץ, ויש עוד שפע של דוגמאות. הדבר שחשוב לזכור הוא שהשירות של השכרת רכב לשבוע נחשב לרוב נוח למדי, והוא גמיש למדי.

כל הנוחות עם אוואנטי

חברת אוואנטי מציעה לכם שירות מיוחד של השכרת רכב לשבוע. דרך החברה, לא רק שאינכם צריכים להגיע עד למשרד כדי לאסוף את הרכב השכור – אלא שנציגי החברה ישמחו להסיע את הרכב עד לבית שלכם, ומשם גם לאסוף אותו. הדבר יאפשר לכם ליהנות מהשירות כמה שיותר, ולקבל את הנוחות המקסימלית.

דילוג לתוכן