השכרת רכב מליסינג

פנים רבות להשכרת רכב: השכרה מזדמנת, השכרה לטווח ארוך, השכרה בחו"ל, ליסינג, ליסינג תפעולי ועוד כמה אפשרויות שמותאמות ללקוחות מיוחדים. אחת מאפשרויות אלו היא "מיני ליסינג", שידוע גם בשמו המקוצר "מליסינג" – ליסינג שמוגבל ל-12 חודשים בלבד, וחברות השכרת רכב מסויימות מציעות השכרת רכב מליסינג גם יחד.

חברות שמציעות השכרת רכב מליסינג נענות בכך לצורכיהם המיוחדים של לקוחות מיוחדים. לקוחות אלו זקוקים לשירותי השכרת רכב מליסינג על-מנת לקדם את עיסקיהם ועיסוקיהם בצורה האופטימלית מבחינת השימוש ברכב והבעלות על רכב. השכרת רכב מליסינג נותנת מענה לשני הצרכים העיקריים שלהם – השכרת רכב לפרקי זמן קצרים כמענה לצרכים מזדמנים, ומליסינג לפרקי זמן ארוכים יותר על-מנת לספק שירות ממוסד לאורך זמן (למשל, חוזה שירות שנתי). השכרת רכב מליסינג מתאימה למקרים בהם ליסינג תפעולי רגיל לשלוש שנים מלאות איננו מתאים, מכיוון שהמחויבות העיסקית של הלקוח איננה ארוכה כל כך.

חברות שמציעות את שתי האפשרויות גם יחד – השכרת רכב מליסינג – מעידות בכך על עצמן שהן קשובות לצורכי הלקוחות שלהן. השכרת רכב מליסינג הן שתי אפשרויות ששונות זו מזו אבל משלימות זו את זו, והלקוח שזקוק למגוון של אפשרויות מקבל שירותי השכרת רכב מליסינג גם יחד שמאפשרים לו גמישות בהוצאות וגמישות בתפעול העסק. חברה שמציעה שירותי השכרת רכב מליסינג במקביל מגדילה את קהל הלקוחות הפוטנציאלים שלה, ולכן הצעת שירותי השכרת רכב ומיני ליס כאופציות נפרדות משתלמת לחברה המשכירה מבחינה עסקית. גם הלקוח יוצא כמובן נשכר, כי הבחירה בין האופציות של השכרת רכב מליסינג כדאית לו יותר מבחינה כלכלית.

חברת אוואנטי להשכרת רכב, שממוקמת ברעננה ומשרתת בעיקר את איזור המרכז, מציעה שירותי השכרת רכב מליסינג לפי צורכי הלקוח ולפי בחירתו. השכרת רכב מליסינג הן רק שתיים ממגוון האופציות אותן מציעה החברה – אל השכרת רכב מליסינג מצטרפות כל האפשריות הרגילות של השכרה, ליסינג, מכירה וכו'. השכרת רכב מליסינג בחברת אוואנטי גם מקנות ללקוח את כל היתרונות האחרים של חברת אוואנטי – המשפחתיות, האמינות, המקצועיות והנוחיות. השכרת רכב מליסינג בחברת אוואנטי כדאית ביותר ללקוח שיודע להעריך את המקצועיות שמלווה בתנאים נוחים, ביחס אישי ובאמינות ללא תחרות. לקוחות השכרת רכב מליסינג בחברת אוואנטי נשארים נאמנים לחברה וחוזרים אליה שוב ושוב, כי רק שם הם מקבלים השכרת רכב מליסינג ברמה אחרת.

דילוג לתוכן